Przypinki, badge i badziki

Najczęściej spotyka się je w wersji okrągłej, choć można zamówić również te kwadratowe. Tematyczne przypinki – bo o nich tu będzie mowa – to popularny i lubiany gadżet. Kolorowe buttony podobają się dzieciom i dorosłym. W tym artykule pokażemy Ci, przy jakich okazjach warto pomyśleć o takich właśnie przypinkach. Zapraszamy po inspirację!

Buttony na imprezę? Pewnie!

Kolorowe, zabawne badge z agrafką idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy. Organizujesz kameralne spotkanie rodzinne? A może planujesz większą domówkę z przyjaciółmi? W takich sytuacjach warto pomyśleć o niewielkim, użytecznym gadżecie dla każdego uczestnika przyjęcia. Przypinka pomoże się zintegrować i ułatwi poznawanie się osobom, które jeszcze są sobie obce. Ponadto będzie ona pamiątką:

  • hucznie obchodzonych osiemnastych urodzin,
  • odbywającego się co kilka lat zjazdu rodzinnego,
  • tematycznego wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego,
  • wesela, na które zaproszono sporo gości,
  • rocznicy ślubu.

Jako producent buttonów mamy doświadczenie w tworzeniu przypinek na wspomniane wyżej okazje. Chętnie przygotujemy dla Ciebie badziki z niemal dowolnym, własnym wzorem. Warto, aby znalazły się na nich imiona uczestników imprezy, data i tematyczna grafika. Co jeszcze? Wszystko tak naprawdę zależy od Twojej pomysłowości! W razie potrzeby chętnie podpowiemy i doradzimy, co warto uwzględnić na personalizowanym buttonie. A może postawisz na oryginalne, użyteczne buttony z otwieraczem i magnesem? To propozycja w sam raz na każdą domówkę!

Firmowe przypinki z agrafką – kiedy się sprawdzą?

Okazuje się, że tematyczne, personalizowane badge to świetny gadżet dla firm. Można wymienić co najmniej kilka sytuacji, w których kolorowe przypinki okazują się niezastąpione. Jedną z nich jest firmowa integracja pracowników. Dlaczego? Na co dzień, osoby zatrudnione w różnych działach, niekoniecznie mają ze sobą kontakt. Tymczasem wyjazd lub impreza to świetna szansa na nawiązanie nowych znajomości. Nadarza się okazja do tego, aby porozmawiać z kimś, kogo do tej pory mijało się tylko na korytarzu czy w biurowej kuchni. A cóż lepiej ułatwi zapamiętanie imion właśnie poznawanych osób niż przygotowane na zamówienie przypinki?

Kolejna okoliczność, przy której nie powinno zabraknąć metalowych buttonów, to branżowe targi. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będą badge z logo marki i w firmowych barwach. Tego typu gadżety wspaniale sprawdzają się jako drobne, darmowe upominki dla odwiedzających stoisko gości. Niechaj znajdą się na nich ciekawe bądź zabawne hasła, związane z Twoją działalnością! Osobną kategorię mogą natomiast stanowić większe, kwadratowe przypinki z agrafką. Warto, by były one noszone przez pracowników, reprezentujących firmę na targach.

Okolicznościowe przypinki to także świetna pamiątka z obchodów firmowego jubileuszu. Będziesz wkrótce świętować pięcio- lub dziesięciolecie działalności? Pomyśl zatem o nich! Personalizowane buttony z datą wydarzenia można rozdać zaproszonym gościom zaraz na początku imprezy.

Badziki dla szkół i innych instytucji

Tematyczne, barwne badge to ciekawa propozycja dla placówek edukacyjnych. Organizatorzy kolonii i obozów chętnie po nie sięgają! Dzięki badzikom uczestnicy wyjazdu mogą się łatwiej odnaleźć, będąc np. w nowym miejscu. Wystarczy wypatrywać, kto ma przyczepioną do ubrania charakterystyczną przypinkę z agrafką! Ponadto tego typu buttony:

  • to niewielka, ale trwała pamiątka ze studniówki lub półmetku,
  • warto wręczyć uczestnikom tematycznego konkursu szkolnego/międzyszkolnego,
  • nadadzą się na szkolne akademie,
  • w wersji z imionami mogą stanowić użyteczny identyfikator dla uczniów.

Dzieci i nastolatki chętnie noszą kolorowe, zaprojektowane specjalnie dla nich przypinki! A nauczyciele i wychowawcy mają ułatwione zadanie, jeśli chodzi o pilnowanie swoich podopiecznych.

Rodzinne jubileusze, firmowe imprezy, szkolne wydarzenia… Okazji, przy których sprawdzają się buttony z agrafką, jest całkiem sporo. Na pewno i Ty znajdziesz taką, przy której warto będzie skorzystać z tego praktycznego rozwiązania! Mamy nadzieję, że nasz wpis pomógł Ci dostrzec potencjał przypinek. Masz już pomysł na ich unikalny wzór?