Samozaciskowe opaski reklamowe

Zaciekawić i przyciągnąć potencjalnego klienta – oto cel każdej reklamy. O ile jest to raczej oczywiste, o tyle nie zawsze proste w realizacji. Bo jak wyróżnić się na tle konkurencyjnych firm? Jaką formę promocji wybrać? My proponujemy Ci odblaskowe gadżety reklamowe, a konkretnie – samozaciskowe opaski. Zobacz, w jaki sposób ciekawie je wykorzystasz w swojej kampanii promocyjnej. Zapraszamy do lektury!

Opaski jako użyteczna, funkcjonalna reklama

Ile razy doświadczyłeś tego, że reklama nie odniosła pożądanego skutku? I co w takiej sytuacji zrobić? Cóż, najlepiej zmienić jej postać. Bo choć na ulotce możesz zawrzeć najważniejsze informacje o Twojej firmie, to często ląduje ona w koszu. Ewentualnie – w najlepszym przypadku – ginie w stosie innych materiałów reklamowych, zebranych przez uczestnika na przykład podczas branżowych targów. Warto zatem pójść w kierunku bardziej praktycznych, mobilnych gadżetów, które pełnią określoną funkcję.

Jednym z takich przedmiotów są opaski odblaskowe samozaciskowe. Opaska z logo przedsiębiorstwa, chwytliwym hasłem, czy charakterystyczną grafiką na pewno nie zostanie niezauważona. Każdy chętnie zabierze taki gadżet! Przyda się on:

  • dziecku, wracającemu ze szkoły lub z zajęć dodatkowych wieczorną porą,
  • rowerzyście, poruszającemu się ulicą,
  • pieszemu, który przemieszcza się poboczem drogi,
  • każdemu, kto chce poprawić swoją widoczność na ulicy, a tym samym – swe bezpieczeństwo.

Samozaciskową opaskę da się nosić na ręce, umieścić ją nad kostką czy po prostu przymocować do paska torebki lub plecaka. Fani dwóch kółek często zakładają ją również na ramę swojego roweru. W ten sposób zyskujesz mobilną reklamę, którą przy okazji dostrzegą inne osoby!

Nie tylko na targach!

W pierwszym odruchu opaski, długopisy czy breloczki kojarzą się głównie z darmowymi gadżetami rozdawanymi na targach. Rzeczywiście jest to świetne miejsce do dzielenia się reklamą w tej formie. Jednak to nie jedyna opcja. Sprawdź, gdzie jeszcze możesz promować się w taki sposób!

Dla kogo opaski?

Te samozaciskowe, niewielkie elementy to świetny produkt reklamowy dla każdej firmy, która w jakikolwiek sposób związana jest z transportem drogowym. Działasz w tej branży? Świetnie! Salony samochodowe, sklepy rowerowe, warsztaty, punkty kontroli pojazdów, szkoły jazdy – wszystkie te instytucje mogą postawić na taką reklamę na miejscu, w swej siedzibie. W końcu kierowcy też przyda się opaska – na przykład po zmroku, gdy na poboczu będzie wysiadał z auta.

Akcje społeczne

Tego typu gadżety to także idealny sposób na nienachalną reklamę podczas różnych wydarzeń. Akcja propagująca bezpieczeństwo na drodze przeprowadzana dla uczniów podstawówek? Koncert w plenerze? A może event sportowy, o którym będzie głośno w mieście? Zostań sponsorem i dostarcz uczestnikom gadżety w postaci odblaskowych opasek!

Jak wyglądają nasze opaski?

Wiesz już, w jaki sposób możesz realizować promocję swojej firmy, stosując prosty i przydatny gadżet. Czas zatem, żebyś poznał nasze opaski. Jako ich doświadczony producent wiemy, że liczy się tu przede wszystkim jakość. Chodzi o to, aby taki przedmiot był solidnie wykonany, wygodny w noszeniu, a druk na nim – trwały. Dlatego też nadruki na opaskach tworzymy z zastosowaniem promieniowania UV. W efekcie otrzymasz:

  • gadżet o wymiarach 3 × 30 cm,
  • nieuwierający i nieobcierający produkt, którego tył wykonano z miłego w dotyku weluru,
  • funkcjonalny i solidny materiał reklamowy.

Kolor możesz wybrać z czterech dostępnych barw: zielonej, pomarańczowej, żółtej oraz różowej. Pozwala to jeszcze lepiej dopasować produkt do profilu i charakteru Twojej działalności. Cena zestawu opasek uzależniona jest od liczby zamówionych sztuk.

Wyróżnić się swoją marką nie jest dziś łatwo. Tym bardziej ważne jest to, aby dobór materiałów reklamowych był przemyślany. Jeżeli zatem masz dość nieciekawych, nudnych komunikatów – wybierz funkcjonalne gadżety. Wykonamy dla Ciebie opaski odblaskowe na zamówienie. Grunt to przygotowanie interesującego projektu! Wyślij go nam w pliku .pdf lub .cdr, a my zajmiemy się resztą: zadrukiem i wysyłką opasek. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje z całego kraju!