prezent dla babci i dziadka skrzynki drewniane na wino z nadrukiem

Już za niedługo będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka, poszukujesz wyjątkowego prezentu? Mamy coś dla Ciebie. W tym roku zamiast kwiatów, czekoladek wybierz skrzynkę na alkohol z nadrukiem. Ten upominek napewno spodoba się obdarowanym Dziadkom. Skrzynia wykonana z drewna pomieści klasyczną butelkę wina lub wódki do pojemności 700ml. Nie od dziś wiadomo, że lampka czerwonego wina, kieliszek dobrego koniaku wpływa korzystnie na nasze zdrowie. A co jeśli nasi dziadkowie są abstynentami? zawsze możecie zakupić w aptece ziółka w butelce i zapakować do pudełku.

Prezenty spersonalizowane są idealną pamiątką, dlatego przygotowaliśmy kilkanaście wzór z życzeniami w których opcjonalnie możesz dopisać imiona dziadków, wnuków. Nadruk UV na wysuwanej części szuflady jest wysokiej jakości, na której możemy umieścić nawet Twoje zdjęcie. W porównaniu z tradycyjnym grawerem, nadruk full color, pozwala na dokładne odzwierciedlenie wybranego wzoru.

Jak zamówić?

Napisz na biuro@buttony.pl wybierz numer wzoru, napisz imiona wnuków lub babci, dziadka. Jeśli wybrałeś wzór ze zdjęciem prześlij do nas plik jpg. najlepiej jak najwyższej jakości.

prezent dla babci i dziadka
prezent dla babci i dziadka
prezent dla babci i dziadka
prezent dla babci i dziadka