przypinki ślubne

 

Motyw przewodni ślubu i wesela to wyzwanie dla niejednej pary, która przygotowuje się do najważniejszego dnia w życiu. Akcent w dekoracjach, wystroju, stylizacji tworzy jednolitą spójną całość. Pary coraz częściej decydują się na wybranie konkretnego stylu, co ułatwia organizację całego wesela. Motywem ślubnym może być kolor, hobby przyszłych małżonków, czy miejsce. Ciekawym pomysłem jest także obranie za motyw przewodni kompozycje kwiatowe, które są nieodłącznym elementem w stylizacjach ślubnych. Kwiaty w danym rodzaju  lub kolorze mogą występować w bukiecie ślubnym, w kościele, w wystroju sali weselnej, w zaproszeniach, menu, przypinkach ślubnych.

Kwiatowe przypinki z magnesem

Magnesy ślubne wręczone z zaproszeniami ślubnymi tzw. „Save the date” przypominają gościom o potwierdzeniu obecności na przyjęciu weselnym  i zarezerwowaniu tego czasu dla Pary Młodej 🙂  Przypinki z  magnesem  na lodówkę sprawdzą się również jako upominek,  podziękowanie dla gości za ich przybycie.

 

Kwiatowe przypinki z agrafką 

W niektórych rejonach polski nieodłączną tradycją jest przypinanie przez świadkową przypinek mężczyzną, zaznaczając który z panów jest kawalerem, a który żonaty.  Jeżeli organizujemy wesele  w domu weselnym, który posiada kilka sal, to  buttony rozdane gościom są idealnym rozwiązanie bo pozwolą rozpoznać się nawzajem weselnikom. Za pomocom przypinek ślubnych możemy wyróżnić najważniejsze osoby na weselu świadków, rodziców, chrzestnych przygotowując dla nich spersonalizowane przypinki ślubne.

Kwiatowe przypinki z otwieraczem do butelek

Napoje butelkowe występują w niemal na wszystkich przyjęciach weselnych. Przypinki z otwieraczem do butelek będą idealnym  dodatkiem na stołach czy przy bufecie z alkoholem. Jest to również wspaniały upominek dla gości, który na pewno zastanie wykorzystany przy wielu okazjach.