przypinki studniówkowe przypinki buttony

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu niebanalnych przypinek studniówkowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą lub nadesłania do nas własnych projektów. Chętnie podejmiemy się realizacji nietypowych zleceń, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta. Nasze przypinki studniówkowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co wpływa na ich walory estetyczne. Dbamy o zachowanie odpowiedniej intensywności kolorów, dzięki czemu nanoszone napisy i obrazki stają się wyjątkowo czytelne. Buttony studniówkowe świetnie sprawdzają się w roli okolicznościowej pamiątki, która będzie przypominać o miłych chwilach spędzonych na wspólnej zabawie. W realizacji projektów wykorzystujemy nie tylko podstawowe barwy, ale także nietypowe kolory. Przykładem mogą być napisy w złotej oprawie, które wspaniale podkreślają podniosły charakter całej uroczystości. Na buttonach zmieszczą się nie tylko same napisy, ale także obrazki, na przykład związane tematycznie ze studniówkową zabawą lub ze zbliżającą się maturą.

przypinki studniówkowe król balu

Plakietki studniówkowe dla Króla i Królowej balu

Dbamy o to, aby produkcja przypinek studniówkowych była związana z zastosowaniem komponentów najwyższej jakości. Dzięki temu gotowe buttony są bardzo wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w roli pamiątki na całe życie. Posiadamy szeroką ofertę atrakcyjnych motywów, wśród których warto wyróżnić plakietki studniówkowe dla Króla i Królowej balu. Można również zdecydować się na buttony z humorystycznymi napisami. Nasze przypinki przypadną do gustu zarówno przyszłym maturzystom, jak i samym nauczycielom. Zachęcamy do uwiecznienia na nich daty wydarzenia oraz pełnej nazwy placówki edukacyjnej, ale jesteśmy otwarci również na mniej standardowe pomysły. Warto zwrócić uwagę na praktyczne zapięcie plakietek w formie agrafki, dzięki któremu z łatwością można przytwierdzić je do torebki, plecaka, kurtki lub innych elementów garderoby. Nasze buttony studniówkowe zachwycają nie tylko efektownym wyglądem, ale także trwałą konstrukcją. Ich metalowa powierzchnia zapewnia bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym wgniecenia.

przypinki studniówkowe studniówka 2019

Przypinki na studniówkę z własnymi wzorami

Posiadamy szeroki wybór gotowych motywów studniówkowych, ale możemy także zrealizować oryginalne przypinki wyłącznie z wykorzystaniem wzorów nadesłanych przez Klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły każdego zleceniodawcy – chętnie podpowiemy, jak w praktyce można zrealizować konkretne idee. Możemy pomóc w połączeniu naszego szablonu z personalizowanym napisem lub nadesłaną fotografią. Produkujemy przypinki studniówkowe w niskiej cenie, która idzie w parze z najwyższą jakością wykonania. Dzięki nowoczesnym sprzętom jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardziej nietypowe zamówienie na studniówkowe buttony. Nasze okolicznościowe plakietki pozwolą zachować wspomnienia beztroskiej zabawy na długie lata. Warto zadbać o oryginalną oprawę studniówkowej imprezy, dostosowując estetykę przypinek do charakteru dekoracji sali.

Przygotowaliśmy  gotowe przypinki  z wzorami  na „Studniówkę 2019” w rozmiarze 56mm z zapięciem na agrafkę. Dodatkowo oferujemy napis na przypince-nazwa szkoły, klasy, profilu liceum lub technikum. Napisz do nas na biuro@buttony.pl razem stworzymy idealny projekt.

wzory przypinek studniówkowych 2019 b1 do b12 wzory przypinek studniówkowych 2019 b13 do b23