szczepimy się

Trwają masowe szczepienia przeciwko COVID-19, większość Polaków jest zdecydowana zaszczepić się, ale nie brakuje sceptyków. Jak przekonać niezdecydowanych? Każde działania promujące szczepienia, są teraz bardzo ważnym aspektem społecznym, naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy wzory przypinek dla zaszczepionych.

Przypinki reklamowe dla pracodawców.

Warto zadbać o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów, znaczek z własnym logo hasłem „Jestem zaszczepiony”, „Jestem zaszczepiona” , przypięte w widocznym miejscu zapewnią spokój obsugiwanym kupującym, kontrahentom. Buttony z indywidalnie dopasowaną grafiką, przyczynią się do promocji szczepień, ale również wpłyną na pozytywny wizerunek firmy.

Znaczki dla zaszczepionych

Gdyby każdy zaszczepiony obywatel oprócz książeczki szczepień dostał przypinkę z informacją o zaszczepieniu, walka z pandemią i przekonanie niezdecydowanych była by prostsza. Nic tak nie mobilizuje do działania jak edukacja poprzez identyfikację i otwarte ukazywanie całemu światu poparcie do szczepień. Przypięty znaczek w rozmiarze 56mm do ubrania, plecaka, torby jest już widoczny z kilku metrów, dla każdego odbiorcy jest sygnałem że może czuć się bezpiecznie. Takie proste działania mogą pomóc w walce koronawirlsem, im więcej będzie zaszczepionych tym szybciej wrócimy do normalności.

Zamówienie przypinki można wysłać na adres biuro@buttony.pl, wybierz numer wzoru, cena zależy od ilości zamówionych sztuk.