przypinki z z agrafką cmyk

Co widzisz oczami wyobraźni, gdy słyszysz słowo: przypinka? Często kojarzy się ono głównie z okrągłymi, noszonymi przez młodzież plakietkami, na których widnieje logo zespołów muzycznych lub drużyn piłkarskich. Tymczasem takie buttony z agrafką mają dużo szersze zastosowanie. I to nie tylko wśród młodszej części społeczeństwa! Gdzie jeszcze się sprawdzają? Zobacz!

Buttony firmowe: z logo i w barwach marki

Jeden z najczęstszych typów przypinek to właśnie plakietki, zamawiane przez firmy. Spersonalizowane, niewielkie idealnie nadają się jako marketingowy gadżet. Klienci, odwiedzający Twoją siedzibę, z pewnością chętnie sięgną do pudełka z badzikami, wystawionego na ladzie. Ponadto możesz zabrać je ze sobą na branżowe targi i udostępnić odwiedzającym stoisko gościom.

Dlaczego właśnie przypinki metalowe? Cóż, papierowe materiały reklamowe nie zawsze wystarczająco zwracają uwagę. Tymczasem wszelkie drobne przedmioty wzbudzają zainteresowanie. Niejedna osoba zbiera takie gadżety jak smycze, długopisy z logo czy właśnie barwne, firmowe buttony. Zabrana przez takiego kogoś plakietka na pewno nie wyląduje w koszu. Co więcej – przyciągnie wzrok innych osób, chociażby domowników czy bliskich kolekcjonera. A stąd już tylko krok do zainteresowania się Twoją marką!

Jako producent buttonów, polecamy je szczególnie jako dopełnienie identyfikacji wizualnej. Nie tylko pozwolą one zachować spójność przekazu marki, ale też staną się ciekawym elementem garderoby, noszonej przez pracowników firmy. Dzięki przypinkom z imionami pracownicy poszczególnych działów będą mogli łatwiej się poznać, co ułatwi komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa.

Wyraź swoją pasję barwną plakietką!

Działasz w lokalnej społeczności, realizującej historyczne inscenizacje? Przynależysz do klubu podróżników? A może jesteś miłośnikiem zwierząt i po godzinach pomagasz im, działając w fundacji? Możesz podzielić się swoim hobby z innymi osobami, nosząc kolorową przypinkę z agrafką. Wiele organizacji czy związków zamawia takie buttony i wręcza je każdemu, kto ma coś wspólnego z daną inicjatywą. To nie tylko wspaniały sposób promocji określonej działalności. To także okazja na nawiązanie nowych znajomości! Ktoś, kto zobaczy charakterystyczną plakietkę na ubraniu/plecaku, może podejść i zacząć rozmowę na ten temat. A nuż okaże się, że również jest pasjonatem sztuki, lubi wędkować czy chętnie działa w wolontariacie?

Jeżeli zatem jesteś w zarządzie organizacji lub kierujesz ciekawą inicjatywą, zdecyduj się już dziś na przypinki kwadratowe albo okrągłe. Możemy wykonać dla Ciebie niemal dowolny wzór. Kolorowa grafika, imiona uczestników przedsięwzięcia, logo fundacji… Właściwie wszystko może znaleźć się na takim badziku. Cena gadżetu zależy m.in. od tego, czy będzie miał on dodatkowe funkcjonalności (jak np. buttony z magnesem – na lodówkę) oraz od zamówionego nakładu.

Przypinki okolicznościowe: weselne, na chrzciny i na inne wydarzenia

Planujesz wesele, na które zapraszasz całkiem spore grono ważnych dla Ciebie osób? Świetnie! Tylko co zrobić w sytuacji, gdy wiesz, że wielu zaproszonych nie będzie się znało? Jak zintegrować weselników? Idealnym sposobem na to będą badziki imienne. Dołącz je do zaproszeń lub rozdaj gościom na początku uroczystości. Pod imieniem gościa mogą znaleźć się informacje o jego relacji z Tobą lub Twoim współmałżonkiem, np.: Kasia, siostra Panny Młodej czy Mateusz, przyjaciel Pana Młodego oraz inne zależności rodzinno-przyjacielskie.

Oczywiście ślub nie jest jedyną sytuacją, przy której buttony będą dobrym pomysłem. Sprawdzą się one:

  • w trakcie hucznie obchodzonego wieczoru panieńskiego,
  • podczas urodzinowej imprezy,
  • jako pamiątka przyjęcia, organizowanego z okazji okrągłej rocznicy,
  • na szkolne imprezy: studniówki, bale karnawałowe itd.

Więcej na temat okolicznościowych plakietek przeczytasz we wpisie, poświęconym właśnie tego typu przypinkom.

Jak widzisz, barwne, tematyczne badge to uniwersalny gadżet. Możliwość personalizacji, łatwość przymocowania do odzieży i funkcjonalność sprawiają, że wiele osób chętnie je u nas zamawia – czy to na firmę, czy prywatnie. A w jakiej sytuacji badziki sprawdziłyby się u Ciebie?