Buttony na wieczór kawalerski 22

I stało się – to właśnie Ty zostałeś wybrany na świadka przyszłego pana młodego. W Twojej gestii leży więc zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Już dziś pomyśl zatem o stosownych akcesoriach. Na pewno przydadzą się Wam kolorowe przypinki z agrafką! Jak wybrać idealny wzór takiego buttona? Gdzie szukać inspiracji i o czym pomyśleć przed zamówieniem? Zobacz!

Badzik dla fanów gier lub filmów

Twój przyjaciel jest miłośnikiem komputerowych zmagań? Wiesz, że nie wyobraża sobie życia bez rozgrywek w CS-a? A może lubi pojeździć czołgiem w World of Tanks? W takim razie postaw na badge z inspirowanym grami napisem lub obrazkiem! Może to być klasyczne Game over nawiązujące jednocześnie do zmierzającego ku końcowi stanu kawalerskiego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś zamówił przypinki z własnym wzorem nawiązującym do konkretnej gry.

Z kolei dla pasjonatów męskiego kina ciekawą propozycję stanowią buttony z logo, np. Marvela czy DC Comics. Tego typu logotypy można oczywiście skomponować z napisem związanym z tym konkretnym wieczorem. Co, gdyby na te kilka godzin zmienić się w superbohatera? Na przypince każdego uczestnika powinno znaleźć się imię wraz z pseudonimem ulubionej postaci filmowej.

W klimacie wieczoru…

Kolejny pomysł to personalizowane przypinki związane z planowanymi na wieczór kawalerski atrakcjami. Chcecie odwiedzić kilka barów i klubów? Proponujemy zatem badziki inspirowane kapslami od butelek. Wybieracie się do escape roomu? Może więc postawić na plakietki z symbolem uciekającego człowieka! Zamierzacie przebierać się w określone stroje, np. kowbojskie? Niech zatem na piersi bohatera Waszego wyjścia znajdzie się przypinka z gwiazdą szeryfa. Pozostali uczestnicy mogą natomiast doczepić sobie badge z symbolem kapelusza, ostróg lub drzwiczek od saloonu!

Tego typu przypinki:

  • będą pasowały każdemu, gdyż są tematycznie związane z motywem przewodnim,
  • pomogą łatwo odnaleźć się w tłumie – chociażby na zatłoczonym parkiecie,
  • będą świetnym sposobem na integrację osób, które jeszcze się nie znają,
  • zostaną po imprezie jako wspaniała pamiątka (jeszcze…) beztroskiego czasu, spędzanego z najlepszymi kumplami.

Miło będzie po latach znaleźć w pudełku taki metalowy button i przypomnieć sobie ten wyjątkowy wieczór, prawda?

Przypinki z imionami i napisami

Imion uczestników na pewno nie może zabraknąć na badge’ach z agrafką. Dodatkowo warto zamieścić tam zabawny, ciekawy napis. Przykład? Przypinki: pana młodego z napisem: „Już zajęty”, a jego wolnych kolegów – „Jeszcze w obiegu”. Na buttonie można też zawrzeć śmieszne, krótkie rymowanki albo szczególne toasty, wznoszone w tę szaloną noc. Nie zapomnij także o dacie wydarzenia!

Jeżeli macie międzynarodowe towarzystwo, interesującym pomysłem będzie zamieszczenie na przypinkach… wyjątkowo trudnych, polskich słów. Ich wymawianie może sprawić całej grupie wiele radości!

Mamy jeszcze jeden pomysł. Czy znasz ulubione hasło głównego bohatera wieczoru? Może ma on jakieś motto, którym się w życiu kieruje? A może po prostu lubi wybrany cytat z książki albo filmu? Jeśli nie jest to zbyt długie zdanie, warto rozważyć jego zamieszczenie na okolicznościowej przypince!

Projekt buttonów: o czym pamiętać?

W naszej firmie możesz zamówić badge okrągłe w czterech rozmiarach. Oferujemy również przypinki kwadratowe. Warto więc zastanowić się, która średnica (lub przekątna) będzie najlepsza. Gdy chce się mieć na buttonach szczegółowy wzór, lepiej pokusić się o większy rozmiar. Aby mieć pewność, że przypinki z własnym nadrukiem będą się świetnie prezentować, trzeba przygotować projekt według zaproponowanego przez nas szablonu. Wzór ten jest osobny dla każdego typu badge’a.

Zachęcamy do realizacji zamówienia z odpowiednim wyprzedzeniem. Naturalnie ze swojej strony zrobimy wszystko, aby buttony trafiły w Twoje ręce jak najszybciej.

Masz jakieś pytania? Zastanawiasz się nad projektem? Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy Ci w wyborze idealnych przypinek. Mamy nadzieję, że z naszymi badzikami wieczór kawalerski będzie naprawdę udany i niezapomniany!