przypinki buttony komponenty

Sentyment to coś, co sprawia, że po latach zaglądamy do pudełka z pamiątkami. Co można w nim znaleźć? Często są tam metalowe przypinki, zdobyte przy różnych okazjach. Pierwsze z nich – takie z imionami – można otrzymać już w czasach przedszkolnych! Chcesz, aby Twoi mali podopieczni po latach z rozrzewnieniem wspominali ten czas? Rozważ zatem buttony na zamówienie! Ich cena jest niewielka, a wartość dla dziecka będzie za to ogromna. Sprawdź, kiedy rozdawać takie badziki i jak je zaprojektować!

Badge dla przedszkolaka – pamiątka na całe życie

Czasy beztroskiej zabawy. Dni, w których zawiązywały się pierwsze przyjaźnie. Niejedna osoba z rozrzewnieniem wspomina swoje przedszkole. Dużo się wtedy działo. Z czasem wspomnienia ulatują… Jednak buttony na zamówienie, przygotowane specjalnie dla dzieci z danej placówki, pozwolą je zachować na dłużej! Wyobraź sobie radość na twarzy dzisiejszego pięciolatka, gdy za kilkanaście lat znajdzie w domu przypinkę, którą nosił w Dniu Przedszkolaka. Albo na karnawałowej zabawie…

Jeżeli zatem pracujesz z dziećmi, rozważ zamówienie spersonalizowanych badzików dla swoich podopiecznych. Dobrą okazją na ich wręczenie maluchom jest chociażby:

  • pasowanie na przedszkolaka,
  • wizyta mikołaja (badge z datą i wizerunkiem sympatycznego brodacza),
  • wspomniany już wyżej Dzień Przedszkolaka,
  • zakończenie roku i awans do „starszaków” (przypinki z imionami i hasłem gratulacyjnym).

Jeśli w placówce obchodzone są inne uroczystości, specyficzne dla danego miejsca – tym lepiej. Wtedy badzik będzie jeszcze cenniejszą pamiątką. Rodzice kilkulatków z radością będą zbierać takie metalowe buttony, aby po latach pokazać je dziecku!

Bezpieczeństwo badzików

Zamawiane dla maluchów przypinki muszą być przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu. Ważne jest to, aby poszczególne komponenty buttona były ze sobą dobrze połączone. Małe rączki nie powinny być w stanie w łatwy sposób rozłożyć takiego badzika na drobne, potencjalnie niebezpieczne części. Znaczenie ma również sposób zamocowania. Wbudowana w badge agrafka nie może sama ulegać rozpięciu, musi być też dobrze zabezpieczona.

Wahasz się, czy tak zapinana plakietka będzie odpowiednia dla dziecka? Postaw zatem na inny rodzaj oferowanych przez Buttony.pl przypinek. Są to specjalne badge z magnesem. Zastosowanie dodatkowego magnesika sprawi, że badzik będzie można przypiąć do metalowych elementów ubrania bez jego przekłuwania i na lodówkę.

Aby dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa oferowanych przypinek, skontaktuj się z nami. Jako doświadczony producent, pomożemy Ci znaleźć najlepsze dla Twoich młodych podopiecznych rozwiązanie.

Przypinki dla dzieci – jak zaprojektować?

Kilkulatki uwielbiają kolory. Podobają im się treści rysunkowe, wyraziste. Dlatego buttony dla przedszkolaków muszą przede wszystkim zawierać ciekawą, interesującą dla maluchów grafikę. Tekst jest kwestią drugorzędną – dzieci w tym wieku zazwyczaj jeszcze nie umieją czytać. Warto oczywiście, aby na plakietkach znalazły się takie informacje jak:

  • imiona osób je noszących,
  • data wydarzenia, na które je przygotowano,
  • nazwa wydarzenia,
  • ewentualnie: dodatkowe hasło czy slogan.

Treść ta przyda się w praktyce po latach… Większe już dziecko będzie oglądało taką przypinkę, wspominając przedszkolne wydarzenia.

W przypadku niektórych badzików ciekawym pomysłem może być też określony motyw. Gdy w placówce odbywa się wydarzenie z okazji konkretnego święta, dobrze będą wyglądać związane właśnie z nim wzory. Przykładowo, na mikołajki może to być charakterystyczna, czerwona czapka z białym pomponem, a na zabawę karnawałową – motyw baloników.

Podczas projektowania przypinek z własnym wzorem warto zajrzeć do przygotowanych przez sklep Buttony.pl wskazówek. Pokazują one m.in., jak dostosować wymiary grafiki i tekstu do rozmiaru buttonów.

Badziki dla dzieci? Zapraszamy do sklepu!

Przedszkolaki z Twojej placówki czeka ważne wydarzenie? Nie zapomnij zatem o stosownych pamiątkach na tę okazję. Sprawdzą się tu barwne badziki. Na pewno później wylądują one w pudełkach z cennymi, rodzinnymi drobiazgami. Zapraszamy do naszego sklepu z przypinkami! W ofercie mamy m.in. plakietki okrągłe i kwadratowe, a także poszczególne komponenty do buttonów. Który wzór wybierzesz i jak zaprojektujesz badge, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci?