przypinki na studniówkę

W tym roku najpopularniejszym motywem studniówkowych przypinek są ramki, dodatki w kolorze złota i czerni. Eleganckie przypinki z zapięciem na agrafkę, są idealnym wyróżnikiem dla każdej klasy. 

Król i Królowa Balu

Na balach maturalnych coraz częściej w szkołach organizowany jest konkurs na Króla i Królową balu, dostępne kotyliony w kolorze czerwonym lub niebieskim, będą idealnym upominkiem dla wygranej pary.  Tego rodzaju znaczki sprawdzą się również jako wyróżnik dla przewodniczącego szkoły, wychowawcy.kotylion czerwony

Personalizacja

Zamawiając przypinki dla całej szkoły, możliwość wyboru innego wzór dla każdej klasy. Dla uczniów szkół technicznych proponujemy znaczki dla przyszłego elektryk, handlarza czy masażysty . Stwórz indywidualną przypinkę z datą uroczystości, nazwą szkoły, z własnym tekstem. Przed każdą realizacją wysyłamy projekt do akceptacji.

Dlaczego nasze przypinki?

Przypinki Studniówkowe wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Wykorzystujemy do produkcji buttonów papier fotograficzny a całość zostaje zalaminowane, co sprawia że nadruk jest bardzo wyraźny nawet przy małej rozdzielczości czcionki.

Jak zamówić?

Napisz do nas na biuro@buttony.pl, wybierz numer  wzoru, tekst jaki ma się znajdować na przypince oraz ilość sztuk.

Wysyłka

Po złożeniu zamówienia i akceptacji projektu wysyłamy znaczki do 2 dni roboczych.

STUDNIÓWKA znaczki

studniówka 2020