Buttony na sylwestra - przypinki

Do końca roku pozostało niewiele czasu. Mnóstwo osób z niecierpliwością oczekuje na jego ostatni dzień… Ty też organizujesz sylwestrową domówkę? A może wybierasz się z dużą grupą znajomych na tematyczną imprezę? W takim razie świetną pamiątką tego dnia będą personalizowane przypinki! Możesz zamówić zarówno takie z imionami, jak i badziki z własnym, dowolnym wzorem. W jakiej formie najlepiej je kupować? Podpowiadamy!

Buttony z agrafką: na tłoczną imprezę

Najprostszym rozwiązaniem są tradycyjne, okrągłe lub kwadratowe przypinki z agrafką. Każdy może umieścić taki znaczek w widocznym miejscu na ubraniu, aby wyróżniać się z tłumu. To zatem znakomita propozycja na gwarne, spore imprezy, na które idzie się w doborowym towarzystwie. Dzięki przypinkom żadna z osób nie zgubi się na parkiecie ani w klubie. Tego typu buttony:

  • mogą być spersonalizowane poprzez umieszczenie na nich imion uczestników i daty imprezy,
  • warto ozdobić grafiką, tematycznie związaną z danym wydarzeniem,
  • mogą prezentować pseudonimy postaci, za które przebrali się goście (to idealny pomysł na tematyczną imprezę, np. w klimacie anime czy znanych osób),
  • da się przypiąć w widocznym miejscu do dowolnego rodzaju ubioru,
  • zostaną u każdego – jako pamiątka wyjątkowego sylwestra!

Masz duże grono przyjaciół? Co roku jedno z was organizuje domówkę na zakończenie roku? Czas zatem zacząć zamawiać przypinki na każdą kolejną bibę! Po kilku latach każdy z Was będzie miał małą kolekcję badzików sylwestrowych.

Przypinka z magnesem i… otwieraczem!

A oto gadżet, który przyda się niemal każdemu imprezowiczowi. Ile razy zdarzało się, że akurat nie było pod ręką czegoś, czym można by otworzyć piwo? Gdy będziesz mieć własną przypinkę z otwieraczem, ten problem zniknie raz na zawsze! Dodatkową zaletą tego przedmiotu jest wbudowany magnes. Dzięki niemu po imprezie możesz umieścić swój badge w widocznym miejscu, np. na lodówce albo na framudze kuchennych drzwi. Koniec z przegrzebywaniem szuflad w poszukiwaniu otwieracza do butelek!

Ten typ badzików sprawdzi się zwłaszcza na domowym spotkaniu sylwestrowym. Gdy każdy gość dostanie taką pamiątkę i będzie ją miał w mieszkaniu, kłopot z zaginionymi otwieraczami zostanie rozwiązany u wszystkich. Niezależnie od tego, u kogo odbędzie się następna impreza – otwieracz do butelki za każdym razem będzie na podorędziu. Czas postawić na funkcjonalne, niebanalne pamiątki!

Sklep z przypinkami – zamawiaj online

Jesteś mocno zaaferowany przygotowaniami do zbliżającej się imprezy? Nie masz czasu biegać do kolejnego sklepu, aby załatwić dla wszystkich stosowne, tematyczne buttony? Żaden problem! U nas da się zamówić je przez Internet. Wystarczy, że napiszesz do nas przez formularz kontaktowy i przedstawisz swoją wizję oraz oczekiwania. W razie pytań możesz też skontaktować się telefonicznie. Na życzenie wykonamy dla Ciebie oryginalne przypinki z imionami. Metalowe gadżety przygotowujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły – tak, aby Twoi goście byli z nich naprawdę zadowoleni. Doświadczony producent przypinek wie, jak wywołać uśmiech!

Tylko od Ciebie zależy, co ma znaleźć się na gotowych przypinkach!

Abyśmy mogli sprawnie stworzyć dla Ciebie wyjątkowe badziki na zamówienie, poprosimy Cię o przesłanie nam projektu graficznego.Gdy chcesz mieć badge z własnym nadrukiem pomyśl o przygotowaniu szablonu. Oczywiście możemy Ci w tej kwestii doradzić. Ze swojej strony dołożymy także wszelkich starań, aby produkt w 100% spełnił Twoje oczekiwania. Będzie on na pewno trwałą, ciekawą pamiątką noworocznego szaleństwa!

Chcesz stanąć na wysokości zadania jako organizator hucznej imprezy?

Marzysz o tym, aby ten sylwester był wyjątkowy i na długo utkwił w pamięci uczestników? Pomogą w tym personalizowane przypinki z imionami albo z nadrukiem! Ten niepozorny, ale praktyczny gadżet to coś, co oprócz zdjęć i wspomnień pozostanie po niepowtarzalnej imprezie. Zamów zatem zestaw tematycznych badzików i świętuj z uśmiechem ostatni dzień roku! Niech spełniają się marzenia, a nowy rok niechaj przyniesie tylko to, co dobre!