przypinki maturalne

W tym roku matura przez koronawirusa będzie miała nietypowy przebieg. Egzamin maturalny który odbywa się w maju został przełożony na czerwiec. Uczniowie będą musieli przestrzegać różnych zasad bezpieczeństwa, a egzaminy ustne nie odbędą się. Sytuacja z pandemią nie ułatwia skupienie się na nauce i na pewno spotęguje stres uczestników matury. Ale mamy coś na poprawę nastroju podczas egzaminów i dodanie otuchy wszystkim zdającymi i egzaminujący. Przygotowaliśmy nowe wzory na 2020 roku, w którym dominują kolory złota i czerni, a motywem przewodnim najczęściej wybieranym jest czapka absolwencka i królująca od lat sowa-mądrala. Z tymi dodatkami każdy maturzysta poczuje się wyróżniony, a po egzaminach pozostanie miła pamiątka z egzaminu dojrzałości.

Wszystkie nasze przypinki wykonane z wysokiej jakości komponentów, z bezpiecznym zapięciem na agrafkę. Nadruk na papierze fotograficznym, a  całość zalaminowane laminatem błyszczącym. Przypinki na maturę wykonane są w rozmiarze 56mm, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów.

Jak zamówić?

Napisz do nas na biuro@buttony.pl, podaj numer wzoru, opcjonalnie nazwę szkoły, klasy. Przed każda realizacja wysyłamy projekt do zatwierdzenia.

Czas realizacji?

Do 100 sztuk wysyłamy przypinki w 24 godziny, większa ilość 2-3 dni robocze.

Opcje wysyłki:

Ze względu na częste zapytania klientów i pandemię koronawirusa, mamy dostępne opcje przesyłki do paczkomatu- w tym także za dopłatą opcja paczki na weekend, kurier-przedpłata, jak i przesyłka pobraniowa.